poniedziałek, 23 grudnia 2013

Do kogo powędruje "Dzika droga"

Ostatnio skupiłam się na pracy i czytaniu książki "Dzika droga". Już wcześniej słyszałam o szlaku PCT, ale jakoś nie przykuł mojej uwagi w większym stopniu. Teraz jednak cieszę się mając możliwość czytania tej książki. Sama złożyłam obietnicę przekazania jej dalej i do wczoraj można było do mnie napisać w tej sprawie. Myślałam, że zainteresowanie otrzymaniem książki będzie nieco większe. Miło mi było, kiedy czytałam wpisy osób mających już książkę w rękach. A co dalej? Jedna osoba napisała, że naprawdę chce przeczytać "Dziką drogę". Tylko jeden komentarz pojawił się pod moim postem. Od rana siedzę i myślę co z tym faktem zrobić. Może przedłużyć termin i dać szansę innym? No, ale zasady to zasady.

Dlatego nie przedłużając stwierdzam autorytatywnie i bezstronnie, że kolejną osobą, która będzie miała szansę przeczytania "Dzikiej drogi" jest Katarzyna K.

Za chwilę wyślę do Ciebie maila i uzgodnimy gdzie i kiedy nadam paczuszkę.

Serdecznie gratuluję, bo książka warta jest uwagi:)

3 komentarze:

 1. Happy! :)
  Mam nadzieję, że książka mi się spodoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za udział w projekcie. Mam nadzieję, że książka i historia Cheryl wniosła coś dobrego do Twojego życia. Ufam też, że podzielisz się kiedyś swoimi refleksjami z lektury. Pozdrawiam serdecznie... :)

  Anna M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie skończyłam czytać "Dziką drogę". Szybko idę zrobić zdjęcie i wysyłam ją dalej:) A na początku przyszłego tygodnia moja recenzja. Chyba pierwszy raz w życiu takową będę pisała. Ale czad.

  Dziękuję za taką możliwość i cieszę się, że książka pójdzie w świat:)

  OdpowiedzUsuń